ART / Lithographs / Litograph 15306235
nr 1530 6235
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Georges Braque (1882-1963), France. Ej signerad eller numrerad. Image dimensions: 30x48 cm, outer dimensions including frame: 44x61, möjligen ur Derrier le Miroir, vikmärke.
LITOGRAPH, Ej signerad eller numrerad. Färglitografi, bildmått: 30x48 cm, yttermått inklusive ram: 44x61 cm
Condition: möjligen ur Derrier le Miroir, vikmärke
SEK 100
Monday Mars 27 2023
at 19:43:37
27/3 19:37:53
Georges Braque
Read more about Georges Braque